Обнова-фест 2017

Друзі ! Маємо гарну новину – стартує «Обнова-фест» - 2018 ! 27 травня, на Зелені Свята з Божою поміччю проведемо ювілейний Х-й етнодуховний «Обнова-фест», в якому поєднаємо найцікавіше з попередніх дев’яти фестивалів та нові атракції. Фестиваль відбувається з благословення єпископа Чернівецького УГКЦ Йосафата (Мощича). Просимо зголошуватися до участі у фестивалі - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на нашій сторінці у  Facebook. Творімо ювілейний «Обнова-фест» разом !

Обнова-фест 2018

Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара з Товариством "Обнова" пов'язує дуже багато - він по-особливому любив обновлян і залюбки підтримував наші починання. Саме з Його благословіння у 2008 році і розпочався наш "Обнова-фест" у Чернівцях.

Памяті Блаженнішого Любомира

Друзі, презентуємо вам ведучих цьогорічного фестивалюАнтон Іваніцький та Яна Сиротюк провадитимуть денну сцену, а Ігор Оршак​ - незмінний ведучий вечірнього концерту. Ми впевнені, що у такій компанії вам точно буде весело!

Ведучі Обнова-фесту-2017

            Понад 20 яскравих подій упродовж дня готують відвідувачам організатори фестивалю «Обнова-фест -2017» у Чернівцях. Майстер-класи, забави для дорослих і дітей, театри, літературні читання, бібліотека просто неба, фотоклуб, вогняна сцена, виступи відомих виконавців – усе це і навіть більше можна буде побачити 4  червня в Чернівцях у музеї просто неба !

Обнова-фест