Етнодуховний фестиваль відбудеться 31 травня 2015 р. задля моральної підтримки усіх українців та збору допомоги війську, а також для вшанування пам’яті Героїв України. Заявки для участі приймаємо до 26 квітня на адресу:
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    З Божою поміччю, на Зелені свята, 31 травня 2015 року Чернівецька міська молодіжна громадська організація «Товариство українських студентів-католиків «Обнова» проведе у музеї під відкритим небом VІІ-й буковинський молодіжний етнодуховний «Обнова-фест».
    У програмі дійства найрізноманітніші майстер-класи, виступи народних колективів, виставка-ярмарок сувенірної продукції, «літературний млин», показ українських фільмів, концерт відомих патріотичних гуртів. Також відбудуться спільні: молитва за мир в Україні, виконання Державного Гімну, різноманітні флеш-моби.
       На жаль, і досі на Сході України йде війна. Крихке перемир’я не вселяє особливих надій на її швидке завершення. Але мусимо жити далі, жити за тих, хто не долюбив, не доспівав, але понад усе хотів бачити Україну незалежною! І в цей доленосний час українцям, як ніколи, знову потрібна духовна віднова, заряд патріотизму до героїчної боротьби за свободу. Тому мета цьогорічного «Обнова-фесту» – вшанування пам’яті героїв України, моральна підтримка усіх громадян нашої держави та допомога українській армії.
    Запрошуємо усіх, хто бажає взяти участь у «Обнова-фесті», зголошуватися і подавати свої заявки до 26 квітня 2015 року на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.