Музична частина шостого «Обнова-фесту», який відбудеться 23 червня, на Трійцю у чернівецькому Музеї просто неба, обіцяє бути як завжди цікавою, драйвовою  і несподіваною для фестивальників. І це при тому, що географія молодіжних ватаг цього разу обмежується лише кількома регіонами – Львівщиною, Франківщиною, Тернопіллям та столицею.

     Отже, «славний Станіславів» представлятимуть потужні команди – панк-фанк-роковий «Пан Пупец`», в якому намішано коктейль гітарного «драйву», басового «груву» та несамовитих драмових «ходів», а також «Кораллі» - знані карпатські алігатори, котрі борються за чистоту довкілля як і чим тільки можуть. І треба сказати, що досить ефективно. То й не дивно, адже проти трембіт (та ще й п’яти !) таки не попреш! Між іншим, «Кораллі» вже раз «рвали на катрани» «Обнову-фест». Але то ще було в далекому 2009-му…
      «Файне місто Тернопіль», а може і всю область, що за Дністром, на забаві під відкритим небом у Чернівцях представить молода, проте вже знана команда  «Медовий полин», яка мандрує від Тернополя до Борщева і спеціалізується на  студентських та аграрних фестивалях! Що ж, саме час приємно здивувати і вибагливу буковинську публіку!
      І нарешті, про столичний десант на «Обнова-фесті» 13-го року. Він цього разу буде кобзарсько-козацький і не тільки! «Шпилясті (тобто, прикольні) кобзарі» - так назвав своє музичне дітище бандурист Ярослав Джусь, який разом з 5-ма собі подібними мандрують Україною і демонструють шоу на бандурах, якого ще світ не бачив ! Після всенародно улюбленого проекту «Шанс» настала черга і Чернівців. Ну а справжній козацько-гайдамацький рок на «Обнові» готовий заграти київський «Kozak system». Хто це такі – знають усі, бо ще в пам’яті легендарні «Гайдамаки», славу яким «кували» саме ці музики ! Але й це ще не все: в останній вагон потяга, який прямує до цьогорічного «Обнова-фесту» таки встигнув застрибнути дуже популярний в народі  гурт «Мері» зі своїми «Мерідіанами», «Ромео», «Бандитами», «Не Віталіком» та іншими відомими хітами.
     Є таки певно сенс полишити на Трійцю усі справи, повбиратися вишиванки, підтягнути голосочки та приготуватися до «моцної» гопцанки на «Обнова-фесті». Не забувши, звісно, і про «файний» настрій, бо без нього на святі нема чого робити !  

  "Медовий полин"

  "Шпилясті кобзарі"

  "Пан Пупец'"

  "Кораллі"

  "Мері"

"Kozak system"(екс "Гайдамаки")